İşitme Engelliler Lige Galibiyetle Başladı

İşitme Engelliler Lige Galibiyetle Başladı

21-01-2019

Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı: 3

Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı: 2

İşitme Engelliler Lige Galibiyetle Başladı

Turkcell Sağırlar Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, sezonun ilk maçında kendi evinde ağırladığı Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımını 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, bu hafta başlayan Süper Lig’in ilk maçında kendi evinde karşılaştığı Kartal Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımını 3-2 mağlup ederek sezona galibiyetle başladı.

Altınşehir Mansur Yardımcı Stadında oynanan ve taraftarların ilgi gösterdiği maçı baştan sona üstün götüren Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı rakibini Murat Karoğlu, Mehmet Başaran ve Mahmut Atlıhan’ın golleriyle mağlup etmeyi bildi.

Takım hocası Murat Sezgin alınan galibiyet sonrası yaptığı değerlendirmede, lige galibiyetle başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek oyuncularını kutladı ve kendilerine her zaman destek olan Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve yine her zaman yanlarında olan Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’e teşekkür ederek, galibiyeti onlara ve kendilerini destekleyen taraftarlarına armağan etti. Sezgin açıklamasının devamında, aldıkları galibiyetle gelecek hafta deplasmanda karşılaşacakları İstanbul Avcılar İşitme Engelliler Futbol Takımı maçı öncesi büyük moral bulduklarını dile getirerek, o maçtan da galibiyetle ayrılmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

Anket

2019 Yerel Seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz ?

Selahattin Gurkan
Hacı Uğur POLAT
Ali BAKAN
İzzet GÖREN