MHP’li İşadamı İzzet Gören Aday Olacak mı?

MHP’li İşadamı İzzet Gören Aday Olacak mı?

06-09-2018

24 Haziran seçimleri öncesi Malatya Milletvekilliği için MHP’den aday adaylığını açıklayan İş Adamı Gören Yerel Seçimlerde Malatya ’Büyük Şehir Belediyesi mi yoksa İstanbul büyük şehir belediye başkanlığı aday olacak mı?

İstanbul’da yaşayan iş adamı Gören İstanbul’ mu yoksa Malatya ‘mı tercih edecek 

Malatyalı iş adamı Malatyalılar tarafından sevilen ve saygı duyulan kişiliği ve yardım severliğiyle takdir toplamıştı, yerel seçimlerde kamuoyunda MHP’li İş adamı İzzet Gören Malatya’dan mı yoksa İstanbul’da mı adaylığını açıklayacak.

 MHP’li işadamı İzzet Gören, “Milliyetçi Hareket Partisinde yıllardır görev almaktayım. İş adamı olarak da Malatyalılara hizmet etmeye devam ediyorum. Yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde eğer Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli aday ol derse biz bu görevi en layığıyla yerine getirmeye çalışırız.” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’sinde güzel işlere imza atan, iş adamı sıfatıyla da Malatyalılara hizmet veremeye çalışan ve Malatyalılar tarafından da oldukça takdir toplayan MHP’li işadamı İzzet Gören kamuoyunun aday olun çağrısına yönelik yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde aday olup olmayacağıyla ilgili için konuştu.

MHP’li işadamı İzzet Gören açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisinde yıllardır görev almaktayım, yıllardır bu partinin içerisindeyim. Milliyetçi Hareket Partisi kökenli bir aileden geldim.  Partim için 24 Haziran seçimleri öncesi Malatya Milletvekilliği için MHP’den aday adaylığımı açıkladım ve çalışmalar gerçekleştirdim. İş adamı olarak da Malatyalılara hizmet etmeye devam ediyorum.  Milliyetçi Hareket Partisi MHP  bilge liderimiz Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli 2019 yerel seçimleri için aday ol derse biz de bu görevi en layığıyla yerine getirmeye çalışırız” şeklinde konuştu.

Anket

2019 Yerel Seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz ?

Selahattin Gurkan
Hacı Uğur POLAT
Ali BAKAN
İzzet GÖREN