Tanas, Çat’a Daha İyi Hizmet İçin Varım

Tanas, Çat’a Daha İyi Hizmet İçin Varım

22-10-2018

Çat’ta Gaffur Tanas da MHP’den aday adaylığını açıkladı MHP Erzurum Çat ilçesin’den Aday Adaylığını açıklayan Gaffur Tanas “Çat’ta sosyal belediyecilik anlayışını getireceğime söz veriyorum” dedi.

Tanas sözlerine şöyle devametti: Çat’ın bütün sorunlarını en ince detayına kadar tespit etmiş bulunuyoruz.

Bunlarla ilgili çözüm formüllerimiz ve projelerimiz de hazır.

Şu kadarını söyleyebilirim; En önemli ve en büyük sorunlar işsizlik ve gelir düzeyinin düşük olması.Bunu ancak ve ancak şu şekilde çözebiliriz: -Dışarıdan Yatırımcı getirerek iş imkânı sağlamak, -İlçeye Fakülte veya en azından yükse kokul ve yurt yapılmasını sağlayarak, dışarıdan en az 1000 öğrenci gelmesini sağlamak.

Böylece hem ilçede ticari hareketlilik artmış olur,hem de ilçe akşam 6-7 gibi ölü bir şehir olmaktan çıkıp gece 11-12’ye kadar canlı ve hareketli olur.

Cafeleriyle,lokantalarıyla,kahvehaneleriyle, pastaneleriyle, berberleriyle,.vs açık olur.

MHP Erzurum Çat ilçe Belediyesi  Başkan Aday Adayı Gaffur Tanas,

Neden Doğu Anadolu’nun en büyük yem fabrikası Çat’ta olmasın? Neden Doğunun en büyük entegre süt fabrikası Çat’ta olmasın? Neden Doğunun en büyük entegre et fabrikası Çat’ta olmasın? Neden Çat’ta kayak tesisi olmasın? Neden Çat’ta Afyon’daki gibi termal tesisler olmasın? Neden Çat’ın yer altı suları işletilip,ambalajlanıp batıda satılmasın? ve daha bir çok potansiyel,bir çok iş ve yatırım.Alın size en az 1000 kişilik istihdam.Marka şehir,”Çat-Et” markasıyla,”Çat-Süt” markasıyla,”Çat-Peynir”,”Çat-Su” markasıyla ürün üretip satmakla olur. kimsede yok, Gaffur Tanas göreve geldiğimizde bu sözlerimizi tutacağız dedi

Anket

2019 Yerel Seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz ?

Selahattin Gurkan
Hacı Uğur POLAT
Ali BAKAN
İzzet GÖREN