Yaz Okulları Voleybol Antrenmanlarına Büyük İlgi

Malatya Genclik Spor il Müdurlugü Bünyesinde devam eden Yaz okulları bünyesindeki Voleybol okuluna ilginin fazla olduğu gözden kaçmadı.

12-07-2021

Malatya Genclik Spor il Müdurlugü Bünyesinde devam eden Yaz okulları bünyesindeki  Voleybol okuluna ilginin fazla olduğu gözden kaçmadı.

Türkiye'nin Voleyboldeki başarısı Filenin sultanlarının başarısı Malatya'da Bayanlar kategorisinde kendisini gösterdi. genç Kızların yoğun ilgisi ve Pandemiden uzaklaşmanında verdigi heyecanla hocalarınin söylediklerini harfiyen yerine getirdikleri gözden kaçmadı.

Gençlerin Voleybol sevgisi ve Voleybolcu olma heyecan ve cabaları  antrenmanlarindaki çalısma ve istekleri dikkatten kaçmadı.Konuyla ilgili görüşünü aldığımız Muhammet Çatar hoca son Yıllarda Voleyboldeki başarılarımız bizim çalışmalarımıza yansıyor.her dönem olduğu gibi bu dönemde sporu ve Voleybolü seven  gençlerimizden Voleybolcü olma  kapasitesi olanları seçip onları yarışmacı hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Genç Voleybolcuların istekli ve arzulu  oluşları bizi mutlu ediyor.İnşallah iyi bir çalışma dönemi  geçireceğimize inanıyorum. Sizlerin buraya kadar gelerek calısmalarımızi izlemeniz etkili oluyor. Bize verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum dedi.

Anket