Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi

Yaz Spor Okullarına Yoğun İlgi

29-08-2018

Elazığ Belediyesi'nin yaz tatiline giren çocukların daha kaliteli zaman geçirmeleri açısından eğitici ve eğlendirici etkinliklerin yer aldığı Yaz Spor Okulları yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan yaz spor okullarında öğrenciler yaz tatili boyunca futboldan, basketbola tenisten yüzmeye çeşitli kollarda eğitim aldılar. Alanında uzman antrenörler tarafından çocukların yaşı ve bedensel gelişimine uygun verilen derslere bu yıl çocukların ve ailelerin de ilgisi oldukça yüksek oldu.

Kültür Park’ta eğitimlerini sürdüren minik sporcular yaptıkları açıklamalarda Elazığ Belediyesi tarafından hayata geçirilen Yaz Spor Okulları’nda bir çok alanda spor yaptıklarını ve yaz tatili boyunca hocalarıyla birlikte eğlenerek öğrendiklerini ifade ederek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz amcalarına kendilerine bu imkânı sağladıkları için teşekkür ettiler.

Ulusal ve uluslararası mecralarda Elazığ'ı layıkıyla temsil edebilecek başarılı sporcular yetiştirdiklerini ve Elazığlı ailelerinde bu konuda oldukça duyarlı davrandığını belirten Başkan Yanılmaz, hayata geçirdikleri ve geçirmeyi planladıkları projelerle de bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını ifade etti. Çocukların hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gelişimlerine katkı sunacak spor eğitimlerine yaz ayı süresince devam etiklerini belirten Başkan Yanılmaz,

önümüzdeki yıl yaz tatilinde eğitimlerin ve bu tür sosyal faaliyetlerin devam edeceğini belirterek ilgi gösteren miniklere teşekkür etti ve başarıların devamını diledi.

Anket

2019 Yerel Seçimlerde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Olarak Kimi Görmek İstiyorsunuz ?

Selahattin Gurkan
Hacı Uğur POLAT
Ali BAKAN
İzzet GÖREN